Ana & Jelena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana & Jelena

Forum o Ani Ivanović i Jeleni Janković
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pripreme za US Open / August 19, 2008

Ići dole 
AutorPoruka
Ana's fan
Admin
Ana's fan


Broj poruka : 165
Datum upisa : 21.07.2008

Pripreme za US Open / August 19, 2008 Empty
PočaljiNaslov: Pripreme za US Open / August 19, 2008   Pripreme za US Open / August 19, 2008 Icon_minipostedPet Avg 29, 2008 12:30 am

Nalazim se u New York-u i treniram za US Open. Pripreme idu prilično dobro. Nakon jednog od najtežih meseci u mojoj karijeri, polako ponovo pronalazim formu.

Neočekivano sam otišla u Australiju, zbog tretmana palca. Bio je malo čudan osećaj biti tamo u sred sezone – obično u Australiju idem tokom pauze u sezoni. Ali pokušala sam da tu situaciju iskoristim najbolje moguće, i uživala sam u poseti mojoj omiljenoj zemlji.

Moj doktor odande je doputovao sa mnom u New York pošto još uvek primam terapiju. Ali dobro se odvija, i sigurna sam da ću biti spremna za svoj prvi meč ovde.

Radujem se ponovnom učešću u Dečijem danu u nedelju, i uzbuđena sam zbog poslednjeg Grand Slama u godini.

Voli vas
Ana
Nazad na vrh Ići dole
 
Pripreme za US Open / August 19, 2008
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ka Aziji / August 31, 2008
» AO - Australian Open
» US Open-poslednji grand slam sezone
» Adidas retail photoshoot 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana & Jelena :: Ana Ivanović :: Novosti-
Skoči na: