Ana & Jelena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana & Jelena

Forum o Ani Ivanović i Jeleni Janković
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ana eliminisana sa Rogers Cup-a

Ići dole 
AutorPoruka
Ana's fan
Admin
Ana's fan


Broj poruka : 165
Datum upisa : 21.07.2008

Ana eliminisana sa Rogers Cup-a Empty
PočaljiNaslov: Ana eliminisana sa Rogers Cup-a   Ana eliminisana sa Rogers Cup-a Icon_minipostedPet Avg 01, 2008 11:30 pm

Anin neporaženi niz u Montrealu završen je kada je pretrpela poraz od Austrijanke Tamire Paszek rezultatom 6-2, 1-6, 6-2. Prvu teniserku sveta je sve vreme sputavala povreda palca desne ruke, i nije bila u stanju da igra forhend onako kako treba.

"Bilo je veoma frustrirajuće u prvom setu," rekla je Ana. "To me je baš držalo dole, imala sam osećaj da ništa ne mogu da uradim. A onda sam u pauzi posle prvog seta pomislila, 'znaš šta, i dalje možeš da serviraš i da igraš bekend, zato samo zamisli da imaš užasan forhend i pokušaj da pošalješ lopticu u teren kako god umeš, probaj da se osloniš na svoj bekend.'

"Jedno vreme je to dobro funkcionisalo. Ali pretpostavljam da nije bilo previše teško shvatiti šta je ona trebala da radi. U trećem setu je počela mnogo više da igra na moj forhend. Bilo je veoma frustrirajuće to što nisam mogla da kontrolišem reket u svojoj ruci. Nisam mogla ništa da osetim.

"Bilo je veoma frustrirajuće. Probala sam da se borim koliko god sam mogla. Zaista sam želela da pobedim u ovom meču. Ali ona je očigledno jako dobra teniserka i shvatila je… Odajem joj priznanje što je iskoristila svoje prilike i pobedila u ovom meču."

Ana je objasnila poreklo povrede: "pre otprilike 10 dana sam počela ovde da osećam bol i uopšte nisam mogla da držim reket u ruci... stavili smo traku. To je malo pomoglo. Juče sam malo osećala, ali ne tako slabo. Baš sam osećala slabost u ruci, toliko da nisam mogla čvrsto da držim reket."

Ana, koja je na konferenciji za novinare nosila majicu sa "I love Montreal" adidas logo na njoj, koju joj je ranije tokom dana dao obožavalac, je uprkos frustraciji podsećala na uobičajenu veselu sebe.

Iako je malo verovatno da će moći da trenira nedelju dana, u ovoj fazi ne izgleda da je ugroženo njeno učestvovanje na Olimpijadi.
Nazad na vrh Ići dole
 
Ana eliminisana sa Rogers Cup-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana & Jelena :: Ana Ivanović :: Novosti-
Skoči na: