Ana & Jelena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ana & Jelena

Forum o Ani Ivanović i Jeleni Janković
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dečiji dan / August 24, 2008

Ići dole 
AutorPoruka
Ana's fan
Admin
Ana's fan


Broj poruka : 165
Datum upisa : 21.07.2008

Dečiji dan / August 24, 2008 Empty
PočaljiNaslov: Dečiji dan / August 24, 2008   Dečiji dan / August 24, 2008 Icon_minipostedPet Avg 29, 2008 12:30 am

Lepo sam se provela juče na egzibicionom meču za vreme Dečijeg dana. Sjajno je što sam se upoznala sa američkim plivačem, Cullenom Jonesom. Zabavno je i povremeno deliti teren sa muškim teniserom, i uživala sam u razmenama sa Jamesom Blakeom.

Stvarno nisam htela da glumcu Marku Indelicatu odserviram as u prvom poenu! Nisam se zagrejala, niti vežbala servis, i jednostavno sam odservirala previše u stranu! Bilo je tako neprijatno!

Volim da upoznajem druge sportiste, i bilo je veoma zabavno igrati sa Cullenom. Olimpijada je za mene sa profesionalne strane bila razočarenje, ali dobra strana je što sam učestvovala u ceremoniji otvaranja i što sam upoznala sportiste iz mnogo različitih sportova. Bilo mi je zanimljivo da naučim nešto o njihovim životima, na primer o tome kako treniraju i kako se pripremaju za takmičenja.

Danas sam imala dobar trening. Bol u palcu dođe i ode, i nadam se da ći biti dobro za moj prvi meč u utorak.

Ovo će biti treća godina za redom kako ovde igram protiv Dushevine. Žreb je vrlo težak što se tiče protivnice u prvom kolu, i moraću dobro da igram da bi prošla dalje.

Hvala vam na svim porukama podrške.

Voli vas
Ana
Nazad na vrh Ići dole
 
Dečiji dan / August 24, 2008
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ka Aziji / August 31, 2008
» Pripreme za US Open / August 19, 2008
» Adidas retail photoshoot 2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ana & Jelena :: Ana Ivanović :: Novosti-
Skoči na: